
влевовправо
Коптильня з сталі для холодного копчення пофарбована 400х300х310 з димогенератором і термометром
- Немає в наявності
- Код: 090931
4 916 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня з термометром для холодного копчення пофарбована 400х300х310
Універсальна коптильня працює на всіх видах джерела нагріву: плитах – газової, індукційної, електричної, керамічної, а так само на багатті, вугіллі, газових та інших пальниках. Для зручності контролю за процесом є вбудований термометр.
У базову комплектацію входить:
Коптильня з гідрозатворів. За 1 завантаження можна отримати до 4 кг копченостей.
Димогенератор холодного копчення 2.0.
Принцип роботи димогенератора заснований на безперебійної подачі диму в коптильний шафа. На дні циліндра в камері згоряння розташовується рівномірно тліюча тріска, яку необхідно додавати по мірі вигоряння. Компресор працює від електромережі (220 В), подає повітря і дим, піднімаючись від тріски, виходить в трубу, підключену до коптильній камері.
Переваги димогенераторів:
Висока продуктивність і економічність (працює 3-6 годин на одному завантаженні палива).
Проста і надійна конструкція.
Легко збирається і розбирається буквально за декілька рухів.
Практичний в експлуатації, легко і швидко миється.
Відрізняється тривалим терміном експлуатації.
Даруємо подарунки при покупці універсальної коптильні:
Книга рецептів з гарячого копчення.
Шланг для відводу диму.
Набір тріски для копчення.
Шпагат для обв'язки продуктів.
Система підвісної копчення.
Коптильні холодного копчення - це можливість використовувати пристрої в стінах квартири. Компактність полегшує зберігання та використання на плиті, герметичність ємності дає високу якість копчення, а контроль температури простий з використанням термометра.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота коптильні | 310 мм |
| Довжина коптильні | 400 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для підвішування риби | 5 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, електроплита, Пальники, Відкритий вогонь, Електромережа |
| Розкриття коптильні | до 2, 5кг |
| Упаковка | Картонний короб |
- Ціна: 4 916 ₴


