
влевовправо
Коптильня з нержавіючої сталі 520x300x310 з гідрозатворів, термометром і підставкою
- Немає в наявності
- Код: 090949
3 490 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня з нержавіючої сталі 520x300x310 з гідрозатворів, термометром і підставкою
Домашня коптильня з гідрозатворів, термометром і подстаовкой – коптите де завгодно. Смачні копченості, приготовані у Вас вдома. Велика коптильня з гідрозатворів для гарячого копчення подарує Вашим продуктам неймовірний смак, аромат і апетитний золотистий колір.
Велика домашня коптильня з сертифікованої нержавійки, яка стійка до деформації, високих температур і підвищеної вологості. Пристрій підходить для використання як на дровах і вугіллі, так і на кухонній плиті будь-якого виду. Коптильня оснащена спеціальним штуцером для підключення системи відводу диму. Кришка в формі будиночка дає можливість коптити продукти в підвішеному стані, а її герметичність забезпечується гідрозатворів, який також ефективно відводить конденсат.
Приємні подарунки при покупці коптильні гарячого копчення:
Тріска для копчення (5 пакетів).
Система відводу диму (шланг і хомут).
Шпагат для обв'язки продуктів.
Система підвісної копчення (гачки 6 штук).
Книга рецептів з гарячого копчення.
Коптильня з нержавіючої сталі укомплектована унікальною стелажної системою завантаження продуктів, де розміщуються дві решітки з копченостями і піддон збору жиру. Оптимальні габарити пристрою дозволяють закоптити до 5 кг продуктів і забезпечити ароматними копченостями надовго. Купуйте коптильню для гарячого копчення і насолоджуйтеся приготуванням копченостей в будь-який час року!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота коптильні | 310 мм |
| Довжина коптильні | 520 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для підвішування риби | 5 шт. |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, Горілки, Відкритий вогонь |
| Розкриття коптильні | до 4кг |
| Тип коптильні | Металева |
| Упаковка | Картонний короб |
- Ціна: 3 490 ₴



