
влевовправо
Коптильня гарячого копчення з нержавійки 400х300х310 з підставкою і кришкою будиночок
- Немає в наявності
- Код: 090946
2 969 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня з нержавійки (400х300х310)
Займає мало місця, використовує менше тріски. Цей пристрій підійде для тих, хто планує коптити продукти, але не хоче, щоб коптильня займала багато місця при зберіганні. Використання міні-дымницы буде економити місце і тріску, видаючи до 3х кг копченостей за одне завантаження, яких для домашнього використання вистачить з лишком.
При купівлі коптильні для гарячого копчення ви отримаєте такі подарунки:
Система підвісної копчення (6 металевих крюків).
Набір тріски для копчення (5 пакетів).
Шланг і хомут для системи відводу диму.
Книга рецептів з гарячого копчення.
Шпагат для обв'язки продуктів.
Може бути використана в похідних, домашніх і дачних умовах. Виготовлена з нержавіючої сталі, не схильною до корозії. Цілісна конструкція з гідрозатворів довговічна і практична. Герметичність пристрою гарантує високу якість копчення. Консультанти допоможуть з вибором пристрою і розкажуть про нюанси його використання. Ми швидко оформимо і приготуємо товари до відправлення, так як вони завжди в наявності. Зробіть замовлення на сайті нашої компанії. За вказаним телефоном.
Варіанти оплати і доставки:
Готівковим розрахунком.
Безготівковим розрахунком.
Післяплатою.
Транспортними компаніями.
Готувати смачну і корисну їжу з ароматом димку в наших коптильнях просто, переконайтеся самі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса |
| Джерело тепла | Пальники |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота коптильні | 280 мм |
| Довжина коптильні | 400 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішня | 250 мм |
| Довжина внутрішня | 350 мм |
| Вишукані інструкції | Є |
| Ширина внутрішня | 250 мм |
- Ціна: 2 969 ₴



