
влевовправо
Велика коптильня з нержавіючої сталі 520x300x310 з гідрозатворів і підставкою
- Немає в наявності
- Код: 090959
3 243 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня велика з гідрозатворів з нержавіючої сталі з підставкою (520x300x310)
Домашня коптильня з гідрозатворів – коптите де угодноВкусные копченості, приготовані у Вас домаБольшая коптильня з гідрозатворів для гарячого копчення подарує Вашим продуктам неймовірний смак, аромат і апетитний золотистий колір. Виготовлена з нержавіючої сталі, вона не піддається корозії і може бути використана в умовах підвищеної вологості. Гідрозатвор робить копчення можливим навіть на кухні в квартирі.
Купіть дымницу і отримаєте 4 подарунка:
Книга рецептів про гарячому копченні.
Шланг для відведення диму від коптильні.
Набір тріски для копчення продуктів.
Шпагат для обв'язки копченостей.
Переваги коптильні:
Вбиває шкідливі мікроорганізми і перешкоджає їх подальшому появи.
Зберігає жири в незміненому вигляді, не загрожує підвищенням холестерину.
Можна використовувати на мангалі, багатті і плитах; в приміщенні і на вулиці.
Можливе використання спеціальної підставки, поданій на сайті.
Чому клієнти обирають нас
Швидке оформлення і відправлення товарів.
Надання професійної консультації.
Якісна продукція завжди в наявності.
Вигідні пропозиції і корисні подарунки.
Широкий асортимент пристроїв для копчення.
Великій вибір супутніх товарів.
Зробити замовлення можна
Оформивши замовлення на нашому сайті.
Зателефонувавши за вказаним телефоном.
Варіанти оплати і доставки
Безготівковий розрахунок.
Накладений платіж.
Транспортними компаніями.
По Україні – без авансу, за кордон – з передоплатою.
Купіть нашу коптильню і отримаєте до 5 кг смачних копченостей. Скористайтеся вигідними пропозиціями нашої компанії і коптите задоволення без проблем
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота коптильні | 280 мм |
| Довжина коптильні | 520 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | стаціонарна |
| Джерело живлення | пальники |
| Кількість рівнів | 2 |
| Вишукані інструкції | Є |
| Розкриття коптильні | до 5 |
| Тип | на твердому паливі (дерево, вугілля) |
- Ціна: 3 243 ₴


