
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня гарячого копчення 300х300х250 кришка Будиночком із термометром
Побутова коптильня для гарячого копчення зроблена з вуглецевої сталі, яка абсолютно безпечна для здоров'я людини та довкілля, широко застосовується в харчовій промисловості. Кришка у формі будиночка дає можливість коптити продукти у вертикальному положенні, розмістивши їх на спеціальних гачках. Перевагою такої форми є те, що конденсат стікає прямо в гідрозакрив.
Купуючи коптильню для гарячого копчення, ви гарантовано отримаєте в подарунок:
Систему підвісного копчення.
Шланг для відведення диму.
Шпагат для обв'язування продуктів.
Набір тріски п'яти різних видів.
Книга рецептів із копчення.
Коптильню з чорного металу можна розміщувати не тільки на відкритому вогні, вугіллі, дровах, а й на кухонній плиті всередині будинку або квартири. Наявність термометра допомагає контролювати температуру та весь процес копчення. Насолоджуйтеся правильним приготуванням продуктів разом із коптильнями гарячого копчення!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тріска |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Безпечне автовідключення | Ні |
| Таймер | Ні |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота коптильні | 250 мм |
| Довжина коптильні | 300 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для підвішування риби | 6 шт. |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | стаціонарна |
| Перегляд закриття | з гідрозакривом |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, вугілля, електроплита, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Розкриття коптильні | до 1, 5 кг |
| Тип коптильні | Металева |
| Упаковка | Картонний короб |
- Ціна: 2 969 ₴









