Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мангал-барбекю Античний для дачі
Стаціонарний мангал – це стильна конструкція високої якості для комфортного приготування смачних домашніх шашликів, м'яса та овочів на грилі, плову, каші, юшки. Мангал виготовлений з високоякісної вуглецевої сталі. Легко витримує перепади температури, не виділяє токсичних речовин, шкідливих для здоров'я людини. Стінки мангала, товщиною 4 мм не схильні до деформації, покриті термостійкою емаллю, яка не тріскається і не обгорає. Для додаткової міцності, стінки мангала посилені квадратом з перетином 12 мм.
Завдяки акуратно зачищеним швах і не гострих кромок, конструкція мангалу повністю безпечна, не травмує шкіру в разі необережного поводження. Ручки на боках мангалу виконані з дерева на металевому кріпленні і доповнюють оригінальний дизайн пристрою. Шампура розташовуються на двох рівнях спеціальних прорізах в стінках мангалу. Всього на мангалі можна розмістити 12 шампурів
До мангалу кріпитися невелика дерев'яна стільниця для вашої зручності. Паливні матеріали можна зберігати в спеціальній дровнице, під мангалом. На мангал можна встановити решітку-гриль, підставку під казан, які ви знайдете в каталозі нашого інтернет-магазину.
Даємо гарантію 1 рік на свою продукцію.
Красива і елегантна конструкція мангала в античному стилі не тільки прикрасить дачну ділянку або двір, але і надовго стане вірним помічником в приготуванні різних м'ясних делікатесів для вас і ваших гостей.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 940 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Довжина робочої поверхні | 620 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Наявність додаткової полиці | 1 (шт) |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертел | Немає |
| Вид | пересувний |
| Вміст шампурів | 12 |
| Додаткова поличка | Немає |
| Древня | Є |
| Кочерга | Немає |
| Кришка | Немає |
| Перегородка для струмки | під замовлення |
| Підставка на ніжках | Немає |
| Підставка під козан | під замовлення |
| Рамка для шампурів | Немає |
| Решітки грилю | Немає |
| Стіл | Є |
| Паливо | деревне вугілля |
| Шампура | Немає |
- Ціна: 4 843 ₴







