
влевовправо
Коптильня з нержавіючої сталі (300х300х250) з термометром і кришкою Будиночок
- Немає в наявності
- Код: 090985
2 571 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня з нержавіючої сталі (300х300х250) з термометром і кришкою Будиночок
Коптильня компактних габаритів з кришкою у формі будиночка ідеально підходить для використання на відкритому повітрі і в кухні квартири або будинку. В якості палива можуть застосовуватися дрова і деревне вугілля, будь-які види кухонних плит, які забезпечать достатній розігрів коптильні. За одне завантаження можна успішно закоптити до 2,5 кг продуктів.
Купуючи коптильню з нержавійки, ви гарантовано отримаєте подарунки:
Система підвісної копчення.
Шланг для відводу диму.
Набір тріски для копчення (5 пакетів).
Шпагат для обв'язки продуктів.
Книга рецептів з гарячого копчення.
Завдяки наявності кришки у формі будиночка з'являється можливість коптити продукти не тільки на решітках, але і у вертикальному положенні. Система завантаження продуктів являє собою стелаж з двома рівнями решіток і піддоном для збору жиру, які легко поміщаються і виймаються з коптильні.
Кришка надійно герметизується гідрозатворів, а дим виводиться через спеціальний штуцер. Наявність термометра дозволяє ефективно стежити за температурою і контролювати процес приготування. Коптильні для гарячого копчення – це надійне обладнання для смачного відпочинку на природі і домашнього приготування, найкращий презент туристу, мисливцеві, рибалці і всім, хто любить смак копченостей!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тріска |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Квадратна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Безпечне автовідключення | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота коптильні | 250 мм |
| Довжина коптильні | 300 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | стаціонарна |
| Перегляд закриття | з гідрозакривом |
| Інструкція | Є |
| Кількість рівнів | 2 |
| Розкриття коптильні | до 2, 5кг |
| Термометр | Є |
- Ціна: 2 571 ₴









