
влевовправо
Коптильня для гарячого копчення 520х300х310 з термометром і кришкою Будиночок
- Немає в наявності
- Код: 090931
5 003 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня для гарячого копчення 520х300х310 з термометром і кришкою Будиночок
Коптильня для горячего копчения, сделанная из нержавейки, устойчивой к перепадам температур, не деформируется и не трескается на рёбрах, поскольку швы дополнительно тщательно зачищены. Следить за температурой копчения удобно и легко, так как в корпус встроен точный цифровой термометр. Благодаря крышке в форме домика весь конденсат стекает в гидрозатвор и позволяет установить систему подвесного копчения и коптить продукты в вертикальном положении. Всего за полчаса в коптильне продукты наполнятся великолепным ароматом, невероятным вкусом и золотистым цветом.
Ми даруємо такі подарунки при покупці:
Система підвісної копчення.
Набір тріски (5 пакетів).
Шланг для відводу диму (з хомутом для закріплення).
Книга рецептів з гарячого копчення.
Шпагат для обв'язки продуктів (30 м).
За допомогою системи для підвісного копчення, з'являється можливість коптити не тільки на решітці, а й на вазі. Наявність термометра дозволить вам повноцінно контролювати температуру і весь процес готування. Коптильня ідеально розміщується на конфорках газової плити, з нею можна отримати до 5 кг копченостей. Купуйте продукцію і насолоджуйтеся простим і корисним копченням!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тріска |
| Джерело тепла | Пальники |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Безпечне автовідключення | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота коптильні | 310 мм |
| Довжина коптильні | 520 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | стаціонарна |
| Перегляд закриття | з гідрозакривом |
| Гидрозатвор | Є |
| Інструкція | Є |
| Кількість рівнів | 2 |
| Термометр | Є |
- Ціна: 5 003 ₴









