Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня гарячого копчення 400х300х310 кришка Будиночком
Коптильня з чорної сталі середнього розміру (400х300х310) – це універсальний пристрій для процесу гарячого копчення і приготування продуктів з неперевершеним смаком і ароматом. Ви можете коптити не тільки на решітці, але і на вазі, оскільки коптильня оснащена кришкою у формі будиночка, під якою продукти розміщуються у вертикальному положенні.
При купівлі коптильні для гарячого копчення ви отримаєте такі подарунки:
Система підвісної копчення (6 металевих крюків).
Набір тріски для копчення (5 пакетів).
Шланг і хомут для системи відводу диму.
Книга рецептів з гарячого копчення.
Шпагат для обв'язки продуктів.
Унікальна система завантаження продуктів дозволяє помістити продукти у коптильну камеру всього одним легким рухом. Піддон для збору жиру має завищені борту і перешкоджає попаданню жиру на щепу. Пристрій зручно розміщується на будь плиті всередині будинку або квартири, а з допомогою підставки під вугілля або для багаття коптильня встановлюється на природі.
Середня коптильня легко вмістить велику курку, кілька кілограм крилець або трикілограмову рибу. Готуйте ароматні і смачні копченості з нашої коптильнею в будь-якому місці і в будь-який час!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тріска |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Безпечне автовідключення | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота коптильні | 310 мм |
| Довжина коптильні | 400 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | стаціонарна |
| Перегляд закриття | з гідрозакривом |
| Гидрозатвор | Є |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кришку "Домік_quot; | Є |
| Стан | новий |
| Термометр | Немає |
- Ціна: 3 057 ₴










