
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня гарячого копчення 520х300х310 Кришка Будиночком з термометром
Велика коптильня гарячого копчення зроблена із сталі високої якості і здатна подарувати до 6 кілограм красивих і смачних ароматних копченостей. Товщина металу – 1,5 мм, чого цілком достатньо, щоб стінки не деформувалися і рівномірно прогрівався. За допомогою коптильні гарячого копчення можна готувати продукти на дачі, пікніку, у дворі і навіть в кухні квартири або будинку. В якості джерела нагріву можна використовувати багаття, деревне вугілля, кухонні плити будь-якого виду. Наявність термометра дозволяє здійснювати контроль за температурою і процесом копчення в цілому.
Гарантовані подарунки :
Система відводу диму (шланг і хомут).
Набір пакетів з тріскою різних порід дерев.
Лляний шпагат для продуктів.
Система підвісної копчення (6 міцних гачків).
Книгу рецептів з гарячого копчення.
Велика каганець оснащена зручною стелажної системою завантаження продуктів, яка легко поміщається всередину. Кришка в формі будиночка забезпечує герметичність і перешкоджає попаданню конденсату всередину коптильної камери.
Купуйте коптильню гарячого копчення та отримуйте якісні прилад і необхідні подарунки! Готуйте вдома, на дачі, у дворі і в квартирі і насолоджуйтеся неповторними смаками в будь-який час.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тріска |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Безпечне автовідключення | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота коптильні | 310 мм |
| Довжина коптильні | 520 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | стаціонарна |
| Перегляд закриття | з гідрозакривом |
| Гидрозатвор | Є |
| Кількість рівнів | 2 |
| Крихітка будиночка | Є |
| Стан | новий |
| Термометр | Є |
| Тип | газова ⁇ на твердому паливі (дерево, вугілля) |
- Ціна: 3 629 ₴









