Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Димогенератор для холодного копчення 1.0
Димогенератор Smoke 1.0 виготовляється із сертифікованої неіржавкої сталі AISI 304, на сучасному виробництві з надійних, сертифікованих матеріалів. Придатний для використання в харчовій промисловості. Принцип роботи димогенератора ґрунтується на безперебійному подаванні диму в коптильну шафу. На дні циліндра в камері згоряння розташовується тріска, що рівномірно тліє, яку необхідно додавати по мені вигоряння. Компресор працює від електромережі (220 В), подає повітря та дим, піднімаючись від тріски, виходить у трубу, під'єднану до коптильної камери.
Переваги димогенераторів:
Висока продуктивність і економічність (розробляє 2-4 години на одному завантаженні палива).
Проста та надійна конструкція.
Легко складається й розбирається буквально за кілька рухів.
Практичний в експлуатації, легко та швидко миється.
Вирізняються тривалим терміном експлуатації.
Димогенератор Smoke 1.0 під'єднується до коптильної шафи, у якості якої може слугувати будь-яка металева або дерев'яна герметична скринька, нефарбована хімікатами.
Купуючи димогенератор, Ви отримаєте ПОДАРОК:
Шпагат 30 м
Тріскачка Бук
Тріскачка Ольха
Тріскачка Черешня
Тріска Мікс Вільха-Черешня
Загалом 4 паковання тріски та шпагат у подарунок!
Гарантія на продукцію до 3 років. Якісне обладнання для домашнього копчення, туризму та смачного відпочинку! Готуйте улюблені делікатеси просто, за допомогою нашого обладнання!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час безперервної роботи | 2-4 часа годину |
| Висота коптильні | 250 мм |
| Діаметр коптильні | 90 мм |
| Джерело диму | Щіпка |
| Джерело живлення | електромережа |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мерзенна ємкість для тирсів/щепи | Немає |
| Напруга | 220 В |
| Ніжки | Немає |
| Об'єм димогенератора | 1, 5 л |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Стан | новий |
| Таймер | Немає |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копіювання | гаряче та холодне |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Форма | Циліндрична |
| Функція грилю, барбекю | Немає |
- Ціна: 2 364 ₴




