Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опалювально варильна піч Горяна
Піч Горяна – це вигідний, бюджетний варіант опалення невеликих приміщень, дачних будиночків, гаражів, боксів тощо, площею до 35 м2. Виготовлена на сучасному виробництві з вуглецевої гарячекатаної сталі товщиною 3мм, покрита термостійкою фарбою, яка витримує температуру до 600 °С. Має циліндричну форму, завдяки чому менше схильна до деформації, на відміну від прямокутних і квадратних печей.
Піч має досить високу тепловіддачу, швидко прогріває приміщення при малій витраті твердого палива. Завдяки наявності варильної поверхні буржуйка буде служити ще й плитою для приготування їжі.
Переваги печі Горяна:
Економічність.
Швидкий прогрів приміщення.
Компактність.
Висока тепловіддача.
Хороша тяга.
Наявність варильної поверхні.
Опалювальна піч-буржуйка Горяна — це хороший вибір для обігріву та приготування простих страв! Ми продаємо якісне обладнання для домашнього копчення, туризму і смачного відпочинку! Готуйте улюблені делікатеси просто, за допомогою нашого обладнання!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 23 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Номінальна потужність | 3500 Вт |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Теплоємність печі | З середньою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа опалюваного приміщення, м. кв. | 35 |
| Тип конструкції | зварна |
- Ціна: 3 328 ₴










