
влевовправо
Коптильня гарячого копчення 400х300х310 з нержавіючої сталі кришка Будиночок
- Немає в наявності
- Код: 090921
2 761 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня гарячого копчення 400х300х310 з нержавіючої сталі кришка Будиночок
Коптильня з нержавіючої сталі середнього розміру (400х300х310) – це універсальний пристрій для процесу гарячого копчення і приготування продуктів з неперевершеним смаком і ароматом. Ви можете коптити не тільки на решітці, але і на вазі, оскільки коптильня оснащена кришкою у формі будиночка, під якою продукти розміщуються у вертикальному положенні.
При купівлі коптильні для гарячого копчення ви отримаєте такі подарунки:
Система підвісної копчення (6 металевих крюків).
Набір тріски для копчення (5 пакетів).
Шланг і хомут для системи відводу диму.
Книга рецептів з гарячого копчення.
Шпагат для обв'язки продуктів.
Унікальна система завантаження продуктів дозволяє помістити продукти у коптильну камеру всього одним легким рухом. Піддон для збору жиру має завищені борту і перешкоджає попаданню жиру на щепу. Пристрій зручно розміщується на будь плиті всередині будинку або квартири, а з допомогою підставки під вугілля або для багаття коптильня встановлюється на природі.
Середня коптильня легко вмістить велику курку, кілька кілограм крилець або трикілограмову рибу. Наша компанія гарантує високу якість своїх товарів, зручні способи доставки та оплати, швидкий сервіс, подарунки та вигідні пропозиції. Готуйте ароматні і смачні копченості з коптильнею в будь-якому місці і в будь-який час!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тріска |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Безпечне автовідключення | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота коптильні | 310 мм |
| Довжина коптильні | 400 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | стаціонарна |
| Перегляд закриття | з гідрозакривом |
| Кількість рівнів | 2 |
| Стан | новий |
| Тип | на твердому паливі (дерево, вугілля) |
- Ціна: 2 761 ₴









