Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло складне Ranger FC610-96806 River
Розкладне крісло Ranger River FC610-96806 забезпечить Вам максимально комфортний відпочинок в будь-якому місці. Крісло має ергономічний дизайн і міцну стійку конструкцію на 4 ніжках. Спеціальні ніжки не дають крісла провалюватися під вагою людини. Просторе сидіння вдало доповнено високою спинкою і практичними підлокітниками, які дозволяють зняти навантаження з рук і повністю розслабитися.
Розкладне крісло Ranger FC610-96806 River займає дуже мало місця в складеному стані, тому вирушаючи на риболовлю чи на природу, не забудьте взяти його з собою. Спеціальні ніжки не дають крісла провалюватися під навантаженням людини в грунт. У крісла зручні підлокітники з підсклянником для чашок так, що улюблений напій завжди буде під рукою. Крісло легко складається до компактних розмірів в чохол з плечовим ременем для зручності перенесення. Колір крісла відмінно підходить до іншої туристичної екіпіровки і буде добре гармоніювати з фарбами природи.
Розкладне крісло Ranger River — для риболовлі, полювання, на дачі, під час відпочинку на березі водойми або в лісі – ось основна галузь, де можна використовувати розкладні крісла. Купити розкладне крісло Ranger, значить забезпечити собі комфортний відпочинок. Розкладне крісло Ranger – це міцне, стійке крісло для відпочинку і для риболовлі, яке сподобається всім членам сім'ї.
Характеристика:
— тканина крісла: поліестер 600D;
— чохол з тканини 210D;
— колір: тканина — темно-зелений, каркас — сірий;
— рама: сталева труба з порошковим покриттям, Ø 16 мм;
— розмір в розкладеному вигляді: 84х54х80 см (ВхГхШ);
— розмір в складеному вигляді: 92х12х13 см (ВхГхШ);
— розмір сидіння: 46х53 см (Дхш);
— висота сидіння: від підлоги 41,5 см;
— висота спинки: від сидіння 50,5 см;
— вага: 4 кг;
— навантаження: 110 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Висота сидіння стільця | 41.5 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 460 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 530 мм |
- Ціна: 823 ₴










