
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло шезлонг складне туристичне для кемпінгу Ranger FC 750-052
Модель туристичного складного крісла - шезлонга Ranger FC 750-052 призначена для відпочинку на природі, рибальства на березі річки, озера, кемпінгу. Каркас розкладного стільця складається з сталевих труб, і не має жорсткої фіксації. Тому рибальське крісло - стілець Ranger дуже комфортний і м'який, а його конструкція надійна і стійка.
Туристичне крісло легко розкладається і встановлюється, немає необхідності його додатково фіксувати. Шезлонг легко перевозити, в складеному стані він не займає багато місця, має чохол для транспортування з плечовим ременем.
Підлокітники крісла у виготовлені з м'якої тканини, дозволяють вашим рукам зайняти зручне положення і зняти напругу. З правого боку в підлокітнику вшитий спеціальний термоподстаканник, який збереже температуру вашого гарячої кави або чаю, а воду та інші напої прохолодними. Сидіння рибальського стільця заповнено спіненим наповнювачем, надаючи додаткову м'якість. Відмітна особливість даної моделі складних меблів – це можливість змінювати кут спинки і фіксувати її в 3-ох положеннях. Це розкладне крісло досить місткий, дозволяє без праці зручно розміститися в ньому навіть дуже великим чоловікам. Саме тому дана модель складається крісла користується особливою популярністю серед любителів активного відпочинку, туристів і рибалок.
В комплект входить чохол з тканини, з плечовим ременем для зручності перенесення. М'які тканинні підлокітники забезпечують зручне положення рук, без напруги. В правому підлокітнику вшитий спеціальний термоподстаканник – Ваш кави буде довше гарячим, а вода – холодної. Вся площа сидіння м'яка за рахунок спіненого наповнювача. Головна родзинка крісла – можливість фіксувати спинку в трьох позиціях. Це крісло дуже містке – в ньому комфортно може відпочивати навіть дуже великий чоловік. Дана модель складається крісла – лідер продажів серед всього модельного ряду.
Основні характеристики крісла шезлонга Ranger FC 750-052 Blue:
тканина крісла: поліестер 600D;
чохол з тканини 210D;
колір: тканина — синій, червоний, чорний, сірий, зелений, каркас — сірий;
рама: сталева труба з порошковим покриттям, Діаметр 19 мм;
розмір в розкладеному вигляді: 107х63х96 см (ВхГхШ);
розмір в складеному вигляді: 97х25х27 см (ВхГхШ);
розмір сидіння: 59х63 (Дхш);
висота сидіння: від підлоги 45 см;
висота спинки: від сидіння 63 см;
вага: 4 кг;
навантаження: 140 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1070 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 630 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 590 мм |
| Колір | Синій |
- Ціна: 1 539 ₴









