
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло риболовне коропове Carp Vario XL
Крісло Carp Vario XL призначений для забезпечення комфорту на риболовлі або під час відпочинку на природі. М'яке і дуже зручне посадочне місце. Крісло легко і швидко розкладається і збирається. Для того щоб забезпечити стійкість крісла на нерівних поверхнях, його ніжки мають регульовану конструкцію.
Характеристики:
Максимальне навантаження до 150 кг.
Габаритні розміри в складеному вигляді 890х560х150 мм.
Ширина посадкового місця 57 см, глибина 60 см
Висота спинки 72 див.
Висота від землі до посадкового місця регулюється в діапазоні 35-50 див.
Вага крісла 7,5 кг.
Регулювання нахилу спинки
Чохол даної моделі виготовлений з водонепроникного матеріалу поліестер 600D кольору хакі з наповнювачем завтовшки 3 див. У верхній частині чохол обладнаний м'яким підголовником покриттів мікрофлісом. Одним з основних переваг цієї моделі, це можливість регулювання нахилу спинки.
Регульовані ніжки
Коропове крісло має регульовані ніжки з стійкою основою для кожної з них, що дозволяє встановити його практично на будь-якій поверхні і виставити необхідну висоту крісла.
Широкі п'яти на опорах запобігають просідання крісла на м'якому і вологому грунті. Ширина п'ятки 850 мм. Шаровий наконечник дозволяє регулювати ніжку під будь-яким кутом.
М'які підлокітники
Зручні підлокітники створюють додатковий комфорт і повноцінний відпочинок для кожного рибалки, туриста або просто відпочиваючого.
Перевагою даних підлокітників є наявність неопренових накладок, що запобігають розігрів металевої труби під прямими сонячними променями. Що в свою чергу дає можливість комфортно класти руки на підлокітники при будь-якій погоді.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 350 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1040 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 600 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 570 мм |
- Ціна: 2 804 ₴








