Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець розкладний Novator S-1
Стілець рибальський Novator S-1 (20 мм) 201908 є чудовим туристичним аксесуаром від відомого українського виробника. Виріб стане відмінним придбання для рибака, туриста або просто любителя свіжого повітря. Пристосування володіє чудовими властивостями і користується популярністю серед споживачів. З ним ви зможете зручно присісти в будь-якому місці, де б не опинилися.
Стілець Novator S-1 - це табуретка, яку можна використовувати в різних сферах діяльності. Найчастіше його використовують рибалки, адже він дуже легкий і зручний. Ширина сидіння 30 см, глибина 38 см. Вага 1,6 кг. Його легко зберігати за рахунок компактних розмірів. Для пошиття стільця використовується дуже міцна, водонепроникна тканина Оксфорд 1200D. Каркас стільця виготовлений із сталевої труби діаметром 20 мм. Дана модель ідеально підійде для невеликих рибальських сесій.
Характеристики:
Виробник Novator
Країна виробник Україна
Тип туристичної меблів Стілець без спинки
Матеріал каркасу (опор) Сталь
Матеріал сидіння Тканина Оксфорд 1200D
Складна конструкція для зберігання та транспортування Та
Максимально припустиме навантаження 120 (кг)
Ширина стільця 300.0 (мм)
Глибина стільця 380.0 (мм)
Висота сидіння стільця 395.0 (мм)
Вага 1.6 (кг)
Гарантійний термін 12 (міс)
Стан Новий
Розміри в складеному вигляді (мм) 550 х 380 х 50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота сидіння стільця | 395 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 380 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Ширина стільця | 300 мм |
- Ціна: 483 ₴






