Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Регулювання нахилу спинки
Чохол даної моделі виготовлений з водонепроникного матеріалу поліестер 600D кольору хакі з наповнювачем завтовшки 2 див. Одним з основних переваг цієї моделі, це можливість регулювання нахилу спинки.
Регульовані ніжки
Карповое кресло имеет регулируемые ножки с устойчивой основой для каждой из них, что позволяет установить его практически на любой поверхности и выставить необходимую высоту кресла.
Мягкие подлокотники
Удобные подлокотники создают дополнительный комфорт и полноценный отдых для каждого рыболова, туриста или просто отдыхающего.
Кресло легко и быстро раскладывается и собирается.
Габаритные размеры в сложенном виде 890х560х150 мм. Ширина посадочного места 50 см, глубина 50 см. Высота спинки 60 см.
Высота от земли до посадочного места регулируется в диапозоне 35-50 см.
Характеристика
Крісло легко і швидко розкладається і збирається.
Габаритні розміри в складеному вигляді 890х560х150 мм.
Ширина посадкового місця 50 см, глибина 50 см
Висота спинки 60 див.
Висота від землі до посадкового місця регулюється в діапозоні 35-50 див.
Вага крісла 5,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота сидіння стільця | 350 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 500 мм |
- Ціна: 2 199 ₴










