Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець розкладний зі спинкою Vario Tour (20 мм)
Туристичний стілець - це незамінна річ для відпочинку і рибалки. Стілець Vario Tour - це табуретка, яку можна використовувати в різних сферах діяльності. Найчастіше його використовують для рибалки, адже він дуже легкий і зручний. Для більшого комфорту стілець обладнаний відкидною спинкою з м'яким наповнювачем. Ширина спинки 42 см, ширина сидіння 30 см, глибина 38 см. Вага 2,4 кг. Його легко зберігати за рахунок компактних розмірів. Для пошиття стільця використовується дуже міцна, водонепроникна тканина Оксфорд 600D. Каркас стільця виготовлений із сталевої труби діаметром 20 мм. Дана модель ідеально підійде для невеликих рибальських сесій.
Характеристики:
Виробник Vario
Країна виробник Україна
Тип туристичної меблів Стілець зі спинкою
Матеріал каркасу (опор) Метал
Матеріал сидіння Оксфорд 600D
Матеріал спинки Оксфорд 600D
Регульовані опори Немає
Складна конструкція для зберігання та транспортування Та
Максимально припустиме навантаження 120 (кг)
Ширина стільця 300.0 (мм)
Глибина стільця 380.0 (мм)
Висота сидіння стільця 395.0 (мм)
Висота спинки стільця з урахуванням 760.0 (мм)
Вага 2.4 (кг)
Стан Новий
Ширина спинки (мм) 420
Висота спинки (мм) 370
Розміри в складеному вигляді (мм) 570 х 420 х 85.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота сидіння стільця | 395 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 760 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 380 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 300 мм |
- Ціна: 329 ₴










