
влевовправо
Складне коропове крісло Novator SF-4 Comfort для риболовлі та відпочинку Green
- Немає в наявності
- Код: 001617
2 133 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складне коропове крісло Novator SF-4 Comfort
Крісло SF-4 Comfort - неодмінно оцінять любителі справжньої, комфортною, незабутньою риболовлі. Це туристичне та рибальське крісло-трансформер. У даній моделі використовується водонепроникний матеріал з теплоізоляційним наповнювачем, в результаті чого ми отримали м'яке, комфортне і практичне крісло.
М'які підлокітники
Підлокітники покриті м'яким матеріалом, що збільшує комфорт користувача.
Міцна рама
Каркас виготовлений з труби діаметром 20 мм, товщиною 1 мм
Дана модель крісла розрахована витримувати навантаження до 100 кг
Вага крісла складає 5,4 кг
Зручний кишеню
Із зворотного боку крісло оснащене зручним кишенею для зберігання необхідних речей під рукою.
Габаритні розміри в складеному вигляді 830х520х130 мм.
Спинка крісла фіксується в одному положенні під кутом 108 °, що забезпечує максимально комфортне розміщення тіла під час сидіння (немає регулювання нахилу спинки)
Характеристики:
Виробник - Novator
Країна-виробник товару - Україна
Країна реєстрації бренду - Україна
Вид - Крісла
Матеріал каркаса - Сталь
Колір - Чорний з зеленим
Розміри - 85 х 52 х 15 см
Ширина - 50 см
Глибина - 48 см
Висота спинки - 60 см
Максимальне навантаження - 100 кг
Матеріал конструкції - Оксфорд 1200D
Вага - 5,5 кг
Регулювання нахилу спинки - Немає
Регульовані опори - Немає
Гарантійний термін - 12 міс.
Висота сидіння - 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 2 133 ₴









