
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло рибальське Novator SF-4 (зелений)
Крісло Novator SF-4 є туристичним і рибальським кріслом. Для вашої зручності модель оснащена підлокітниками, які покриті чохлом виготовленим з піни. Для сидіння використовується прогумована тканина Оксфорд 1200D і м'який ущільнювач, яка зберігає крісло сухим при не великих опадах.
Компактний розмір. Каркас виготовлений з труби діаметром 20 мм, товщиною 1 мм, Дана модель крісла розрахована витримувати навантаження до 100 кг Вага крісла складає 5,4 кг Дана модель з легкістю поміститься в будь-який автомобіль, так як розміри в складеному вигляді досить компактні 850 * 520 * 150 мм. При цьому розміри в розкладеному вигляді достатні для людини великої статури. Висота спинки 600 мм, Ширина 500 мм, висота від підлоги до сидіння 350 мм. Кут нахилу спинки 108 °, що забезпечує максимально комфортне розміщення тіла в момент відпочинку.
Фіксатор ніжки. Дані моделі крісла обладнані спеціальними фіксаторами ніжок, які збільшують стабільність конструкції при експлуатації. А саме ви спокійно можете упиратися на спинку крісла і не переживати, що ніжка крісла може скластися. Також це зручно при переміщенні стільця з одного місця на інше.
М'які підлокітники. Підлокітники покриті м'яким матеріалом, що збільшує комфорт користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота сидіння стільця | 350 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 1 979 ₴








