Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло коропове Novator SR-2 для риболовлі та відпочинку
Крісло Novator SR-2 займає перші позиції серед наших покупців у співвідношенні ціна-якість. Крісло SR-2 це продукт призначений для кемпінгу, але завоював повагу і симпатію багатьох рибалок. Дана модель оснащена кріпленням, що дозволяє прикріпити підніжку і дане крісло перетвориться в чудовий лежак. Тканина покрита спеціальним просоченням, що запобігає намоканню крісла при не великих опадах. Крісло легко і швидко розкладається і збирається. Габаритні розміри в складеному вигляді 890х560х150 мм. Ширина посадкового місця 50 см, глибина 50 см Висота спинки 60 див. Висота від землі до посадкового місця регулюється в діапозоні 35-50 див Вага крісла 6 кг. Завдяки регульованій спинці і підлокітникам ви можете підібрати найкраще положення для тіла. Кожна ніжка має окрему регуляцію висоти, що дуже зручно при використанні крісла на рівній поверхні. А широкі п'яти ніжок запобігають просідання на м'якому ґрунті.
Характеристики:
Виробник - Novator
Країна виробник - Україна
Тип туристичної меблів - Стілець із спинкою і підлокітниками
Матеріал каркасу (опор) - Метал
Матеріал сидіння - Тканина
Матеріал спинки - Тканина
Складна конструкція для зберігання і транспортування - Так
Чохол для зберігання і транспортування - Немає
Максимально допустиме навантаження - 120 (кг)
Ширина стільця (мм) - 500
Глибина стільця (мм) - 500
Висота сидіння стільця (мм) - 370
Вага (кг) - 6
Гарантійний термін (міс) - 12
Стан - Новий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Висота сидіння стільця | 370 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 2 496 ₴










