Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний гамак гавайський 200х80см 170кг в чохлі
Коли ми вимовляємо слово гамак, то перше що приходить на розум - це літо, сонце і чудовий відпочинок. Кольоровий бавовняний підлога створює комфорт,безтурботність та чудовий настрій. В ньому зручно і спокійно читати книгу,засмагати або просто дрімати, прислухатися до шелесту листя, грі вітру в гілках, легко вдихаючи аромати літа.
Опис:
Підвісний гамак відноситься до тих недорогим і необхідних аксесуарів літнього відпочинку, які можуть дозволити собі все. Гамак для відпочинку являє собою цільний шматок тканини, і цього більш ніж достатньо для комфортного відпочинку дорослої людини. Крім того, в теплу пору року він може замінити традиційне спальне місце.
А якщо у Вас є маленька дитина, його можна просто покласти в гамак як колискову, і насолоджуватися тишею.
Гамак з цупкої тканини відрізняється високою міцністю і якістю пошиття, Ви можете бути впевнені в тому, що він прослужить Вам не один сезон і витримає навіть найсильніші навантаження. Гамак для будинку можна розтягнути між деревами в саду або на дачі з допомогою міцної мотузки.
Він дуже легко стирається і легко транспортується. Гамак для дачі дозволить Вам відмінно відпочити і відновити сили після важкого трудового дня. Якщо Ви візьмете гамак в похід, на риболовлю чи пікнік, то не зможете уявити, як могли обходитися без нього раніше. Чудовий відпочинок на свіжому повітрі обов'язково підніме настрій та залишить приємні враження.
Переваги:
Міцний, легкий, просторий
Повітропроникний
Легко чиститься
Щільна (320 грам на квадратний метр) тканина не розтягується і не зношується
Простий в установці
Сумочка для зберігання в комплекті
Характеристики:
Розмір: 200x80 см (прибл.)
Довжина тканини: 190 см (прибл.) Ширина тканини: 80 см (прибл.)
Навантаження: 240 кг
Колір: помаранчевий в смужку
Матеріал: полотно/нейлонова тканина
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Двомісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 363 ₴










