Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Очищувач повітря
Очищувач повітря Aircomfort GH-2173 зробить повітря в приміщенні чистим, забезпечивши видалення з повітря пилку рослин, спор грибків, продуктів життєдіяльності домашніх тварин і кліщів, дрібнодисперсного (невидимого неозброєним оком) пилу, абсорбованих на ній газоподібних речовин (оксиду сірки – SO2, оксиду азоту – NO2), тютюнового диму, важких металів.
Воздухоочиститель надає профілактичний оздоровчий ефект на організм людини, практично на 100% позбавляє від алергії та подразнень на шкірі, а також зменшує розлад сну, хронічну втому.
За своїми характеристиками цей прилад є настільним очисником повітря з підсвічуванням. Однак вбудовані фільтра і функціонал дозволяє цій моделі бути самою ефективною в приміщенні до 25 кв. м.
Воздухоочиститель має наступні переваги та принцип роботи:
Фільтр попереднього очищення з нетканого матеріалу затримує великі частки і захищає інші верстви фільтра.
HEPA-фільтр вловлює 99.97% часток побутової пилу, пилку, диму, розмірами 0.03 мікрон.
Вугільний фільтр вбирає газоподібні забруднюючі речовини, озон, запахи і частинки тютюнового диму.
Цеоліт усуває запахи і газоподібні забруднюючі речовини, в тому числі леткі органічні сполуки. До того ж, він може просто бути подзаряжен під. прямими променями сонця, де він очищається від забруднюючих речовин. Він не вимагає заміни.
Генератор негативних іонів вирабативавет негативні іони, що усувають частинки тютюнового диму і частинки в повітрі, які викликають роздратування.
Потужний вентилятор забезпечує подачу великого об'єму повітря при безшумній роботі.
4 рівня вибору швидкості, у тому числі режим АВТО.
Таймер на 1/4/8 годин.
Вбудований гигротермограф.
Підсвітка 7 кольорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirComfort |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Застосування приладу | Для людей, страждаючих алергією, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів |
| Рекомендований об'єм приміщення | 20 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Очисник |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Механічне |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр, Вугільний фільтр |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Індикатор роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Ні |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
- Ціна: 2 269 ₴







