
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Очищувач повітря Aircomfort GH-2172 УФ лампою і фотокаталітичним фільтром
Свіже повітря у парках, запах хвої і дерев або морський бриз – що може бути краще для здоров'я і гарного самопочуття? Але що робити жителям великих міст, які схильні до згубного впливу забрудненого навколишнього середовища?! У міських умовах організм людини потребує свіжому повітрі. У цьому випадок правильним рішенням може стати Очищувач повітря Aircomfort. Він представляє з себе очищувач повітря на основі іонізації повітря (вироблення негативних іонів) з допомогою фотокаталітичного фільтра сприяє усуненню неприємних запахів, тютюнового диму, пилу, алергенів, літаючих спор грибків і т. д. Для ефективної боротьби з бактеріями в приладі вбудована УФ лампа.
Площа обслуговування до 20 м. кв, або до 60 куб. м.
Переваги приладу:
три режими інтенсивності очищення повітря
підсвічування
працює безшумно
немає змінних фільтрів
УФ лампа і фотокаталітичний фільтр
У приладі передбачено 4 ступеня очистки повітря:
Забір повітря з приміщення
УФ лампа дезінфікує повітря
Фотокалитический фільтр в парі з працюй активують процес очищення і іонізації повітря
Видача з приладу очищеного повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirComfort |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Рекомендований об'єм приміщення | 50 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Очисник |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Механічне |
| Фільтр | Фотокаталітичний фільтр |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 365 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| УФ-лампа | Так |
- Ціна: 2 224 ₴





