Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іонний очищувач повітря ZENET XJ-2800
Очищувач повітря призначений для експлуатації в домашніх умовах та в офісах. У приладі використовується НЕРА – фільтр (високоефективний фільтр очищення повітря) на основі активованого вугілля з високим коефіцієнтом видалення пилу та зважених частинок до 99.97% і фільтрації частинок пилу розміром понад 3 мікрон.
Для стерилізації і дезинфекції повітря від хвороботворних мікробів в очищувачі повітря вбудована ультрафіолетова лампа, стерилізаційна повітря, що проходить через прилад. Пристрій обладнаний генератором негативних іонів, що робить повітря свіжим і чистим. У даній моделі використовується передова технологія плазмового очищення повітря, зі статичним пиловловлювачем, великої площі.
Принцип плазмового очищення повітря полягає в тому, що частинки пилу і зважених часток затримуються електростатичним полем, а не звичайними фільтрами, тому ефективність очищення повітря не знижується з часом, немає необхідності в заміні фільтра, тільки своєчасна чистка електростатичного пиловловлювача. Плазмова технології очищення і НЕРА-фільтр на основі карбонової здійснює високоякісну фільтрацію, абсорбцію, стерилізацію повітря і очищення його від бактерій, цвілі, вірусів, формальдегіду, неприємних запахів і тютюнового диму.
Переваги приладу:
• Плазмова технологія очищення повітря з великим пилозбірником.
• НЕРА — фільтр (високоефективний фільтр очищення повітря) на основі активованого вугільного фільтра.
• Ефективне утримання пилу, до 99,97%.
• Три режими налаштування потужності потоку повітря.
• Три функції налаштування часу на 1,2,4 години.
• Стерилізація і антисептичну дію УФ-лампою.
• Генерація негативних іонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZENET |
| Стан | Новий |
| Тип | Очисник |
| Тип управління | Електронне |
| Фільтр | HEPA-фільтр |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,28 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга | 220 В/50 Гц В |
| Особливості | Плазмова технологія очищення повітря + НЕРА-фільтр |
| Площа обслуговування | до 35 м |
| Споживана потужність | 45 Вт Вт |
| Швидкодія вентиляції | макс 4,5-5,1 м3/мин |
| Розміри | 300×193х315 |
| Степінь видалення зважених частинок | 0.3 мікрона 80%/1 мікрона 99,97% |
| Рівень спорожнення | до 99% |
| Рівні режиму | 3 |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 5 169 ₴





