Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний очисник повітря
Не для кого не секрет, що повітря на автошляхах сильно забруднений гучною газами і дихати таким повітрям не дуже корисно. Захистіть своє здоров'я під час поїздок на автомобілі з допомогою автомобільного очисника повітря Супер Плюс Авто.
Автомобільний очисник-іонізатор повітря Супер Плюс Авто – мініатюрний, зручний і корисний прилад, призначений для очищення повітря в салоні автомобіля. Прилад працює від прикурювача, за рахунок невеликого розміру буде дуже зручний в експлуатації. При вимкненому двигуні прилад переходить в економний режим роботи (20 мА), щоб уникнути розряду акумулятора.
Прилад очищає салон автомобіля від пилу, неприємних запахів, чаду або тютюнового диму, грибків, мікробів, пилку, вовни після перевезення тварин і тополиного пуху.
Переваги очисника повітря Супер Плюс Авто:
компактність і економічність (не посадить акумулятор);
безшумний;
допомагає знизити сонливість за кермом;
легко і швидко усуває шкідливі запахи, чадний газ, дим, пилок і т. д.
Очищувач для автомобіля припаде до смаку будь-якому автолюбителю: він бюджетний, але дуже ефективний. Ви зможете забути про поганому запаху в автомобілі в літню спеку або вологості від промоклих килимків в осінньо-зимовий період. З усіма цими проблемами легко впорається іонний очищувач повітря Супер Плюс Авто.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Супер-Плюс |
| Тип | Очисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість режимів | 1 |
| Концентрація озону в салоні автомобіля | не більш ніж 5 мкг/м3 |
| Харчування | 12 В |
| Продуктивність | не менш ніж 0,7 м3/год кг/годину |
| Розмір | 110 x 45 x 27 мм |
| Рекомендований об'єм приміщення | 4 куб. м |
| Тип харчування | Мережа 12 В |
| Тип управління | Механічне |
| Функція іонізації | Так |
- Ціна: 499 ₴


