
влевовправо
Годинник чоловічий наручний Curren Vision Сріблястий
- В наявності
- Код: 917498
895 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий наручний Curren Vision
Curren — відомий бренд кварцового годинника, який на ринку з 2001 року. Годинники цього бренда вирізняються не тільки стильним дизайном, але й високою якістю збирання, що забезпечує їхню надійність і довговічність.
Цей годинник стане чудовим доповненням до будь-якого стилю одягу. Чи то формальний одяг, чи то спортивний стиль, годинник Curren підкреслить вашу індивідуальність і зробить вас помітним серед натовпу.
Однак, крім свого естетичного вигляду, годинник Curren також гарантують точний хід. Завдяки надійному кварцовому механізму вони надійно показуватимуть час упродовж тривалого періоду. Загалом, годинник Curren поєднує в собі якість, дизайн і функціональність, що робить його чудовим вибором для всіх, хто цінує стиль і якість годинника.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Скло — Мінеральне
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу — Сріблястий
Розміри, мм — 42х11
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — Сріблястий
Застібка — Дворівнева
Довжина ремінця — 22 см (регулюється)
Ширина ремінця — 20 мм
Можливість зняти ремінець — Так
Діаметр — 42 мм
Товщина — 11 мм
Категорія -Музький годинник
Бренд — Curren
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 105 |
| Вигляд індикацій | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 42х11 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір ремінця | Сріблястий |
- Ціна: 895 ₴








