Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий наручний годинник Poedagar MoonLight
Poedagar - молодий бренд класичного годинника. В Україні представлено ексклюзивно вперше. Перевагою бренду Poedagar є висока якість комплектуючих, надійність механізму, а також доступна вартість.
У комплекті триває офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму - Quartz, Японія
Функції - Система День-Ніч, секундомір, дата
Форма корпусу - Круглий
Матеріал корпусу - Сталь
Водостійкість - 3 атм - мити руки
Скло - Мінеральне
Задня кришка - Закрита
Колір корпусу - Сріблястий
Розміри, мм - 44х15
По країні механізму - З японським механізмом
Матеріал ремінця - Сталевий
Колір ремінця - Сріблястий
Застібка - Двухрівнева
Довжина ремінця - 21 см (регулюється)
Ширина ремінця - 22 мм
Можливість зняти ремінець - Так
Діаметр - 44 мм
Товщина - 15 мм
Категорія -Чоловічий годинник
Бренд - Poedagar
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 44 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 1 195 ₴










