
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна мобільна батарея Borofone BJ19A 20000mAh PD20W+QC3.0
Портативна зарядка Borofone BJ19A PD20W+QC3.0 20000 мАг - надійний зарядний пристрій для Ваших гаджетів
Портативна зарядка Borofone BJ19A - це передовий пристрій для швидкої та зручної зарядки практично будь-якого сучасного гаджета з максимальним комфортом. Це компактний пристрій, виконаний у стильному дизайні з матовими та глянсовими деталями, без гострих кутів, що робить його приємним на дотик та зручним у використанні.
Особливості:
Дизайн та матеріали: Корпус виготовлений з міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату, що забезпечує надійність та захист пристрою.
LED Індикатори: Індикатори допомагають відстежувати рівень заряду батареї та активуються за допомогою кнопки.
Рознімання: Включає роз'єм Micro-USB для заряджання, USB-порт і універсальний роз'єм Type-C, що підтримує двостороннє підключення.
Швидка Зарядка: Підтримка PD3.0, QC3.0/2.0, FCP та AFC для швидкого заряджання вбудованої батареї ємністю 20000 мАг та підключених пристроїв.
Максимальна потужність: Максимальна потужність на вході становить 18 Вт, а максимальні значення струму та вихідний потужності становлять 3 А та 20 Вт відповідно.
Моделі від бренду Borofone поєднують виняткову якість та елегантний дизайн, забезпечуючи надійний та швидкий зарядний пристрій для ваших портативних гаджетів. Не залишайтеся без енергії за будь-яких умов завдяки портативній зарядці Borofone BJ19A.
Характеристики:
Вид: павербанк;
Призначення: для ноутбуків, електронної книги, для планшетів, для телефонів, смарт-годин;
Місткість батареї: 20000 мАг;
Номінальна ємність: 11800 мАг;
Вхід: micro-USB/Type-C: 5В/3 А макс.;
Вихід: USB-A 5 В/3 А;
Вихід: Type-C 5/2.4 А PD;
Загальний вихід: 5 В/3 А;
Індикатор рівня заряду батареї: так;
Акумулятор: літій-полімерний;
Розмір: 145х70х15 мм;
Вага: 408 г;
Колір: чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 249 ₴






