Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Хороша потужність забезпечує якісний звук з хорошими басами
- Завдяки ємності акумулятора колонка має досить тривалий час роботи, що дозволяє слухати музику без частих підзарядок
- Компактний розмір і легка вага роблять її зручною для транспортування
- Легко підключається до смартфонів, планшетів та інших пристроїв, що забезпечує бездротову свободу
- Дозволяється використовувати колонку на вулиці навіть за дощу або біля водойм, без побоювання за її функціональність
- Можливість відтворення музики через TF-карту без підключення до інших пристроїв
Характеристики:
- Модель: JEQANG JB-721
- Ємність акумулятора: 2400 мАг
- Потужність: 10W *2
- Час роботи: 12 год
- Вологозахист: IPX6
- TF-карта
- Інтерфейс: Type-C, USB, AUX
- Розмір: 220 * 107 * 104 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jeqang |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | Type-C, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 107 мм |
| Глибина | 104 мм |
| Ширина | 220 мм |
- Ціна: 1 240 ₴








