
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Леза з нержавіючої сталі забезпечують точний і чистий зріз, гарантуючи професійний результат стрижки
- Корпус з ABS-пластика та металу забезпечує легкість та комфорт при використанні, що важливо для тривалих сеансів стрижки
- Час роботи від повного заряду становить 120 хвилин, що дає можливість проводити кілька стрижок без підзарядки
- У комплекті 3 насадки (1, 2, 3 мм) дозволяють легко регулювати довжину стрижки, забезпечуючи гнучкість та можливість адаптації під різні стилі
- Наявність тримера в комплекті розширює функціональні можливості пристрою, дозволяючи не лише стригти волосся, а й підбирати контури
Характеристики:
- Модель: VGR V-953
- Матеріал корпусу: ABS-пластик, метал
- Матеріал леза: нержавіюча сталь
- Кількість насадок: 3 шт (1/2/3)
- Потужність: 5 Вт
- Час заряджання: 120 хв
- Час роботи від повного заряду: 120 хв
- Електроживлення: 100-240 В 50/60 Гц
- Ємність акумулятора: 600 mAh
- Довжина тримера: 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Дорожній футляр | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Ні |
| Насадка для філіровки | Ні |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 540 ₴





