Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкове ліжечко для ляльок з постількою
Дитяче ліжечко для ляльок – це необхідна іграшка кожної маленької дівчинки. У набір входить комплект постільних речей:
матрац,
подушка,
ковдру.
Підходить для ляльок Baby Born. З ліжечком для ляльок дівчинка матиме можливість розвивати численні сюжетно-рольові ігри, розвиваючи при цьому фантазію. Ліжечко виконане в ніжних тонах, що не дає вічкам маленької мами втомлюватися при тривалих іграх, одночасно забезпечує органічність і практичність зовнішнього вигляду.
Структура:
Легко збирається та зручна у використанні
Матеріал МДФ
Компактна упаковка
Характеристика:
Висота 36 см
Ширина 36 см
Довжина 49 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Born |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Матеріал | МДФ |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 36 мм |
- Ціна: 1 290 ₴







