
влевовправо
Павербанк зі швидкою 22.5W та безпровідною зарядкою MagSafe і вбудованими кабелями Type-C/Lightning 10000mAh BOROFONE BJ59 Білий
- Немає в наявності
- Код: 11523
680 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Дана модель має ємність – 10000 mAh та тривалий період збереження заряду
- Підтримка швидкої зарядки
- Вбудовані кабелі Type-C та Lightning для зарядки пристроїв, а також наявність 1 USB та 1 Type-C порту для зарядки ваших гаджетів
- Працює за принципом технології MagSafe. Він легко магнітиться до задньої стінки останніх iPhone і починає заряджати "в один дотик" за принципом бездротової зарядки
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Цифровий світлодіодний дисплей, на якому відображається заряд у відсотках
Характеристики:
- Місткість батареї: 10000 mAh
- Номінальна ємність: 5400 mAh
- Матеріал: ABS + PC
- Вхід Type-C: 18W
- Вихід Type-C: 20W
- Вихід USB: 22.5W
- Вихід кабель Type-C: 20W
- Вихід кабель Lightning: 5V/2A
- Вихід безпровідної зарядки: 5W/7.5W/10W/15W (MagSafe 7.5W)
- Загальний вихід: 5V/2A
- Розмір: 89*63*27 мм
- Вага: 198 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Вбудований кабель, Швидка зарядка, Дисплей, Бездротова зарядка |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 63 мм |
- Ціна: 680 ₴






