
влевовправо
Водонепроникна сумка на пояс для телефону, грошей, документів 227х220 мм HOCO HX51 Чорний
- Немає в наявності
- Код: 11508
280 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги цієї водонепроникної сумки:
- Міцна та виготовлена з якісних матеріалів
- Водонепроникна: захист телефону, документів, банківської картки, грошей від вологи та можливість постійно тримати їх при собі
- Місткість: Може вмістити мобільний телефон, гроші, документи та інше
- Чохол захищений від попадання води трьома засувками, так що можете бути впевнені в тому, що волога туди не проникне
- Чохол можна носити на поясі - є ремінець
- Водонепроникність: IPX8
- Розмір: 227х220х0.7мм
- Вага: 117 г
Наші рекомендації по використанню :
1. Перед використанням переконайтеся, що засувки чохла чисті, неушкоджені і всередині них немає сторонніх предметів
2. Проведіть тест на герметичність сумки:
• Помістіть в сумку суху серветку
• Закрийте сумку
• Занурте сумку у воду на деякий час
• Дістаньте її з води і відкрийте
• Вийміть серветку і переконайтеся, що вона суха
3. Якщо серветка суха, значить ваш чохол на 100% готовий до використання :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Сумісність з | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 0.7 мм |
| Ширина | 296 мм |
- Ціна: 280 ₴







