Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 15.6" Defender Chic
Практична і надійна сумка Defender Chic у строгому діловому дизайні для ноутбуків з діагоналлю 15.6". Стильна сумка для ноутбука Defender з м'якою велюровою підкладкою і посиленим захистом.
Особливості:
Регульований плечовий ремінь, що відстібається, в комплекті
Посилені стінки, плоский формат
Зовнішня передня кишеня на блискавці
Регульований плечовий ремінь
Надійний захист від пилу та пошкоджень
Металеві елементи фурнітури
М'яка велюрова підкладка
Підходить для пристроїв із діагоналлю 15.6"
Матеріал поліестер
Розміри без пакування 2.5 x 29.5 x 40 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Замок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 29.5 мм |
| Глибина | 2.5 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 649 ₴







