Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадрокоптер 4DRC F6 PRO потішить своїми польотними можливостями та чудовими показниками знімання. Модель повністю виправдовує свою вартість. Дрон отримав 5G WI-FI камеру 1080p із ширококутним об'єктивом і зміною кута нахилу , яка знімає в режимі реального часу з частотою кадрів 25fps . Безпілотник обладнаний цілим набором корисних функцій і режимів. Тут є GPS позиціювання , барометр, функція утримання висоти й автоповернення, режим Headless mode , автоматичний зліт і посадка, функція «Політ за точками» й «Облет точки». Коптер дає гарну дальність і тривалість польоту. Максимальна відстань становить приблизно 1000 метрів , водночас модульний акумулятор на 1600 мА·год забезпечує до 25 хвилин незабутнього польоту. Ці показники є одними з найкращих у такому ціновому сегменті. Оскільки 4DRC F6 PRO вирізняється легкістю та стабільністю керування , він підходить не тільки для досвідченого користувача, але й для новачка. Стильний складаний дизайн, кейс для транспортування, компактні розміри, яскрава світлодіодна підсвітка — все це підкреслює відмітні риси дрона. Будьте уважні! Перед тим як купити квадрокоптер 4DRC F6 PRO , переконайтеся, що Ваш смартфон підтримує стандарт WIFI 802.11ac 5 Ghz для отримання всіх заявлених характеристик. Характеристики: Частота: 2.4G; Квадрокоптер Батарея 3,7 В 1600 мА·год; USB зарядка: 5V; Час польоту: приблизно 20 хвилин; Час заряджання: майже 3 години: R/C Відстань: 80-100 м; Роздільна здатність фото: 4к; Роздільна здатність відео: 4к. Розмір квадрокоптера: 31 * 31 * 6 cm; Особливості: - Складаний, невеликий розмір, легко переноситься; - Режим вертикального потоку: Зручне аерофотознімання; - Передавання в реальному часі: стежте за всім із телефона; - Камера знімає фото та відео; - Режим утримання висоти, функція забезпечує стабільний політ; - Регулювання швидкості. У комплекті: 1 х Квадрокоптер; 1 х Пульт керування; 1 х Батарея 3,7 1600 мА·год; 1 x USB-кабель для зарядки; 2 x Запасні лопаті; 1 x Викрутка; 1 х Інструкція; 4 x Захисні дуги; 1 x Сумка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4DRC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип бездротового зв'язку | Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS-модуль | Немає |
| Бренд | 4DRC |
| Вага | 264 г |
| Час польоту | До 25 хв |
| Час зарядки акумулятора | 120 хвилин годину |
| Висота польоту | До 80 м |
| Гарантія | 1 мес. |
| Дальність польоту | До 1000 м |
| Емкость аккумулятора | 1600 мА/год мА/ч |
| Напруга, В | 3,7 В |
| Передавач | 2,4 ГГц |
| Підтримка SD-карток | Немає |
| Призначення | Для навчання, продовження дітей,Для розваг |
| Розміри дрона в розкладеному стані | 31 * 31 * 6 cm |
| Колір | Чорний |
| Частота управління іграшки | 5.8GHz |
- Ціна: 12 395 ₴

