
влевовправо
Годинник чоловічий тактичні Skmei Molot Green Stryker (2 ремінці)
- В наявності
- Код: 719638
1 495 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий тактичні Skmei Molot Green Stryker (2 ремінці)
Skmei — бренд, який завоював довіру мільйонів користувачів у всьому світі завдяки поєднанню сучасного дизайну, надійності та доступної ціни. Годинник цієї марки призначений для активних людей, які цінують стиль і практичність у будь-яких умовах.
Моделі Skmei вирізняються підвищеною міцністю та функціональністю: вони витримують повсякденні навантаження і стабільно працюють навіть у складних погодних умовах. Це саме той аксесуар, який стане вашим надійним партнером у спорті, подорожах і щоденному ритмі життя.
Завдяки поєднанню високої якості та привабливого дизайну Skmei заслужено входить до найпопулярніших брендів на українському та європейському ринках.
До кожної години додається офіційна гарантія 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — металевий чорний браслет;
Додатковий — нейлоновий зносо- та водостійкий ремінець.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Для військових — Тактичні
Функції Секундомір, таймер, будильник, підсвітка, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Стекло - Мінеральна
Колір корпусу — Чорний
Розміри, мм — 49х17
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — Чорний
Додатковий ремінець — Нейлон
Застежка - Кліпсова
Довжина ремінця — 23.5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 24 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 49 мм
Товщина — 17 мм
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір корпусу | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 49 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 1 495 ₴







