
влевовправо
Годинник чоловічий наручний Naviforce Kvantum Black Steel (2 ремінці)
- В наявності
- Код: 719614
1 195 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий наручний Naviforce Kvantum Black Steel (2 ремінці)
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту від негативних зовнішніх чинників.
Годинник Naviforce вирізняється своєю високою стійкістю до механічних пошкоджень і зношування. Вони витримують удари, падіння і надзвичайні навантаження, що забезпечує їхню надійну функціональність навіть у найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань годинник Naviforce готовий протистояти випробуванням.
Щоб забезпечити точний хід годинника, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників, як-от Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватиме вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — каучуковий жовтий;
Додатковий — чорний металевий браслет.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму Seiko (Японія)
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Стекло - Мінеральна
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу — Чорний
Розміри, мм — 45х14
За територією механізму З японським механізмом
Матеріал ремінця — Каучуковий
Колір ремінця — Жовтий
Додатковий ремінець — Сталь
Застежка - Класична
Довжина ремінця — 22 см (регулюється)
Можливість зняти ремінець — Немає
Діаметр — 45 мм
Товщина — 14 мм
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Вигляд індикацій | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 45х14 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Колір ремінця | Жовтий |
- Ціна: 1 195 ₴







