-1%влевовправо
Турбовентилятор акумуляторний Jet Fan 750 Вт 50 А 4000 мА·год для автомийки Чорний
- В наявності
- Код: 719593
8 199 ₴
8 099 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Турбовентилятор акумуляторний Jet Fan 750 Вт 50 А 4000 мА·год для автомийки
Особливості:
Зарядний пристрій змінного струму світиться червоним світлом під час заряджання та зеленим світлом, коли він повністю заряджений.
Використовується високошвидкісний безщітковий двигун діаметром 64 мм, 11-лопатева група вентиляторів, з гарним ефектом видалення пилу
Очищення тріщин в автомобілі, очищення крихт подушок для ніг тощо. дім.
Інтелектуальна система контролю температури, безступеневе регулювання швидкості, нова кнопка керування, тиск тиску для регулювання швидкості вітру
Потужний турбовентилятор — це високоефективний пристрій, спроєктований для інтенсивного обдування повітрям. Завдяки своїй передовій технології турбінного вентилятора та потужному мотору Booster забезпечує швидкий і ефективний обмін повітря, забезпечуючи комфортні умови за короткий час.
Основні переваги:
Висока продуктивність: Завдяки своїй потужності турбовентилятор BSmart здатний швидко й ефективно обслуговувати великі приміщення або забезпечувати інтенсивний обмін повітря в будь-якому середовищі.
Регульована швидкість: Вентилятор обладнаний функцією регулювання швидкості, що дає змогу користувачам налаштовувати його роботу відповідно до потреб і умов.
Компактний дизайн: Компактна конструкція дає змогу легко розмістити турбовентилятор у будь-якому приміщенні без перешкод простору.
Надійність і довговічність: Виготовлений із високоякісних матеріалів, BSmart вирізняється надійністю й довговічністю, забезпечуючи стабільну роботу впродовж тривалого часу без несправностей.
Завдяки цим характеристикам турбовентилятор є ідеальним вибором для тих, хто шукає ефективне та надійне рішення для обігрівання або охолодження приміщень будь-якого типу. Може використовуватися для зміни листя, снігу, води з автомобіля.
Технічні характеристики:
Тип двигуна безщітковий
Потужність 750 Вт
Діаметр лопатей 64 мм
Потік повітря 60 м/с
Тяга 1600гс
Регулювання швидкості 12000-45000об/хв
Акумулятор Li-Po 4000 мА·год
Час роботи на одному заряді до 80 хв залежно від швидкості обертання
Захист перегрівання, коротке замикання, перевищення напруги, сили струму
Підсвітка є
Матеріал корпусу пластик
Розміри 270×110×75 мм
Вага 840г
Напруга: 16,8 В
Струм: 50А
Вага брутто: 1235 г
Комплектація
Ручний надпотужний турбовентилятор Jet Fan повітродувка з вбудованим акумулятором
Адаптер/блок живлення в розетку 220 В для заряджання.
Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вага | 0.84 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Універсальний |
| Емкость аккумулятора | 4 мА/ч |
| Захист від перегріву | Так |
| Харчування | Акумулятор |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 8 099 ₴







