
влевовправо
Годинник чоловічий водостійкий тактичний North Edge Mercury Чорний
- В наявності
- Код: 719563
1 989 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий водостійкий тактичний North Edge Mercury
North Edge — це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків тощо, що працюють у надскладнених умовах. Цей годинник призначений для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність і функціональність є критичними.
Годинник від бренда North Edge може витримувати ультрахолодні температури, а також має важливі функції, як-от підсвітка, таймер, будильник та інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Функції
Занурення до 5 метрів;
Підвищена ударостійкість;
Витримують температуру до -20 градусів;
Підсвічування;
Будильників, Секундомір, Таймер;
Автоматичний календар;
Світовий час;
Часовий сигнал часу.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму — North Edge (Японія)
Для військових — Тактичні
Функції — підсвічування, 5 будильників, секундомір, таймер, автоматичний календар, світовий час, часовий сигнал часу
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 5 атм — плавання
Скло — Мінеральне
Колір корпусу — Чорний
Розміри, мм — 43,5х14,1
За кордоном механізму — З японським механізмом
Матеріал ремінця — Каучуковий
Колір ремінця — Чорний
Застібка — Класична
Довжина ремінця — 23,5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 25 мм
Можливість зняти ремінець — Так
Діаметр — 43,5 мм
Товщина — 14,1 мм
Категорія — Чоловічий годинник
Бренд — North Edge
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43.5 мм |
| Товщина | 14.1 мм |
| Ширина ремінця | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд індикацій | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Застібка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 43,5х14,1 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 24 год |
| Функції | Підсвітка, 5 будильників, секундомір, таймер, автоматичний календар, світовий час, часовий сигнал часу |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 1 989 ₴









