
влевовправо
Годинник чоловічий водостійкий Guanquin Materhorn 5 Bar Сріблястий
- В наявності
- Код: 719535
1 495 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий водостійкий Guanquin Materhorn 5 Bar
Guanquin — бренд топових кварцових наручних годинників. Всі моделі обладнуються надійним японським кварцовим механізмом Quartz Elite, що зарекомендував себе як універсальний, надійний, витривалий. Продукція має міжнародні сертифікати якості.
Годинник Guanquin Materhorn має водозахист 5 атм, тож із легкістю перенесе будь-який контакт із водою.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму — Elite (Японія)
Функції — Дата
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 5 атм — плавання
Скло — Сапфірове
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу — Сріблястий
Розміри, мм — 40х9
За кордоном механізму — З японським механізмом
Матеріал ремінця — натуральний
Колір ремінця — Сріблястий
Застібка - Кліпсова Guanquin
Довжина ремінця -22 см (регулюється)
Ширина ремінця — 20 мм
Можливість зняти ремінець -Так
Діаметр — 40 мм
Товщина — 9 мм
Категорія — Чоловічий годинник
Бренд - Guanquin
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUANQIN |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Сапфірове скло |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 120 |
| Вигляд індикацій | Індекси, точки, арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Кліпсова Guanquin |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 40х9 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Індекси, точки, арабські цифри |
| Точність обертання | +/- 30 сек/день |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | дата |
| Характеристики механізму | Elite (Японія) |
| Колір ремінця | Сріблястий |
- Ціна: 1 495 ₴









