
влевовправо
Годинник чоловічий наручний водостійкий Lee Cooper England Midnight Black (2 ремінці)
- В наявності
- Код: 719519
2 195 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий наручний водостійкий Lee Cooper England Midnight Black (2 ремінці)
Годинник Lee Cooper — це поєднання британської традиції та сучасного стилю. Відомий британський бренд представляє нову колекцію годинників із неперевершеним дизайном, який підкреслює індивідуальність і смак свого власника.
Кожна модель обладнана надійним японським механізмом, який гарантує точність і безперебійну роботу. Крім того, годинник Lee Cooper постачається з гарантією 12 місяців, що підтверджує його якість і довговічність.
Це ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль, функціональність і престиж кожної деталі.
Примітка: годинник комплектується 2 ремінцями: основний — шкіряний і додатковий — soft-touch каучуковий ремінець із текстурою під шкіру та магнітною застібкою.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму — Miyota (Японія)
Функції — Пояснюють дату, день тижня, подвійний час, 24-годинний формат часу
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 5 атм-плавання
Скло — Мінеральне
Задня кришка — Закрита
Розміри, мм — 44x11
За кордоном механізму — З японським механізмом
Матеріал ремінця — Сталевий
Додатковий ремінець — Каучук
Застібка — Дворівнева
Довжина ремінця — 22,5 см см (регулюється)
Ширина ремінця — 22 мм
Можливість зняти ремінець — Так
Діаметр — 44 мм
Товщина — 11 мм
Категорія — Чоловічий годинник
Бренд — Lee Cooper
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 73 |
| Вигляд індикацій | Индексы |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати, дня тижня |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 44х11 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Индексы |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Появляють дату, день тижня, подвійний час, 24-годинний формат часу |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 2 195 ₴





