
влевовправо
Годинник чоловічий тактичні Naviforce Pride Orange (2 ремінці)
- В наявності
- Код: 719517
1 695 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий тактичні Naviforce Pride Orange (2 ремінці)
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту від негативних зовнішніх чинників. Тактичні годинники Naviforce вирізняються своєю високою стійкістю до механічних пошкоджень і зношування. Вони витримують удари, падіння і надзвичайні навантаження, що забезпечує їхню надійну функціональність навіть у найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань годинник Naviforce готовий протистояти випробуванням.
Щоб забезпечити точний хід годинника, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників, як-от Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватиме вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Примітка: годинник комплектується 2 ремінцями: основний — шкіряний і додатковий — нейлоновий зносостійкий чорно-жовтогарячий ремінець.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму — Seiko (Японія)
Для військових — Тактичні
Функції — Будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Скло — Мінеральне
Колір корпусу — Чорний
Розміри, мм — 45х16
За кордоном механізму — З японським механізмом
Матеріал ремінця — Шкіряний
Колір ремінця — Коричневий
Додатковий ремінець — Нейлон
Застібка — Фірмова
Довжина ремінця — 21,5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 22 мм
Можливість зняти ремінець — Так
Діаметр — 45 мм
Товщина — 16 мм
Категорія — Чоловічий годинник
Бренд — Naviforce
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Вигляд індикацій | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Застібка | Фірмова |
| Індикація | Хвилини, секунди, годинники |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 45х16 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогічний-стрилевий) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Колір ремінця | Коричневий |
- Ціна: 1 695 ₴






