-1%влевовправо
Бінокль Boshile 7х50 коло з далекомірною сіткою та компасом (Зелений)
- В наявності
- Код: 718583
8 199 ₴
8 099 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бінокль Boshile 7х50 коло з далекомірною сіткою та компасом
Бінокль Boshile Navy Green 7x50 з компасом - це тактичний бінокль виконаний у міцному прогумованому корпусі.Компас та тактична сітка дозволяють більш ефективно орієнтуватися на місцевості та приблизно визначати відстань до об'єктів. Високоякісні кінокамерні лінзи Bak-4 з багатошаровим покриттям та азотне наповнення здатні забезпечувати чітке зображення за будь-яких умов.
Особливістю моделі є її плавучість та невибагливість до погодних умов.Нейлонова сумка для зберігання та носіння бінокля входить у комплект, а гумові заглушки на об'єктиви та окуляри убезпечать їх від пошкоджень та забруднення в польових умовах.Регулювання чіткості бінокля проводиться кожного окуляра окремо і дозволить досягти максимальної чіткості картинки.
Технічні характеристики:
Виробник: Boshile
Кратність: 7Х
Лінза: Bak-4
Тип призми: Porro
Діаметр об'єктива: 50 мм
Дальномірна сітка: так
Компас: так
Фокусування: індивідуальне
Корпус: Металевий прогумований (Вологозахищений)
Поле зору на відстані 1000 м: 132 м
Кутове поле зору: 7.5°
Габарити: 20 см (ширина) х 14 см (довжина) х 6 см (товщина)
Вага: 1100 г
У комплекті:
Бінокль Boshile 7x50;
Нейлонова сумка;
Кришка для окулярів;
Шнурок для носіння;
Серветка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.1 кг |
| Водостійкість | Так |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Максимальна кратність | 7 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований метал |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 8 099 ₴







