
влевовправо
Жіночий наручний годинник Forsining Air Silver II
- В наявності
- Код: 718524
2 989 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Forsining Air Silver II
Годинник Forsining відмінно підійдуть як для ділової зустрічі, так і для звичайного життя. Маючи яскравий дизайн вони завжди будуть доповнювати Ваш неповторний стиль. Всі моделі Forsining комплектуються надійними механічними механізмами, тому Вам не потрібно буде міняти батарейку.
Годинник Forsining виробляються з використанням мінерального скла та нержавіючої сталі. Мінеральне скло є міцним та стійким до подряпин, що надає довговічності аксесуару та забезпечує його захист від зовнішніх пошкоджень. Нержавіюча сталь, яка використовується в корпусі годинника, не тільки надає йому елегантного вигляду, але й забезпечує стійкість до корозії та зносу.Все це гарантує високу якість годинника Forsining.
У комплекті триває офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму - Механічний
Характеристики механізму - Автопідзавод (лімітована серія X-Wind Японія)
Особливості - Повністю прозорі, механізм "X-Wind" (працює тільки від автопідзаводу з великим запасом ходу), видно роботу всіх частин механізму
Форма корпусу - Круглий
Матеріал корпусу - Сталь
Водостійкість - Базова - дощ
Скло - Мінеральне
Задня кришка - Прозора
Розміри, мм - 40х13
Матеріал ремінця - Шкіряний
Колір ремінця - Чорний
Застібка - Класична
Довжина ремінця - 24 см (регулюється)
Ширина ремінця - 20 мм
Можливість зняти ремінець - Так
Діаметр - 40 мм
Товщина - 13 мм
Категорія - Жіночий годинник
Бренд - Forsining
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
- Ціна: 2 989 ₴









