
влевовправо
Годинник чоловічий тактичний Naviforce Brutal (Чорний)
- В наявності
- Код: 718521
1 495 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий тактичний Naviforce Brutal
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але відповідають високим стандартам довговічності та захисту від негативних зовнішніх факторів.
Тактичний годинник Naviforce відрізняється своєю високою стійкістю до механічних пошкоджень і зносу. Вони витримують забиті місця, падіння та надзвичайні навантаження, що забезпечує їх надійну функціональність навіть у найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань годинник Naviforce готовий вистояти перед випробуваннями.
Щоб забезпечити точний хід годинника, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників, таких як Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю і довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce служитиме вам протягом багатьох років.
У комплекті триває офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму - Quartz
Характеристики механізму - Seiko (Японія)
Для військових - Тактичні
Функції - Таймер, будильник, підсвічування, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time)
Форма корпусу - Круглий
Матеріал корпусу - Сталь
Водостійкість - 3 атм
Скло - Мінеральне
Колір корпусу - Чорний
Розміри, мм - 46,5х16
По країні механізму - З японським механізмом
Матеріал ремінця - Сталевий
Колір ремінця - Чорний
Застібка - Духурівнева
Довжина ремінця - 26 см (регулюється)
Ширина ремінця - 22 мм
Можливість зняти ремінець - Так
Діаметр - 46,5 мм
Товщина - 16 мм
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Ширина | 46.5 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 1 495 ₴








