
влевовправо
Бінокль нічного бачення Z9158 4K FHD HD 850нм (до 600м у темряві) MicroSD 64GB
- В наявності
- Код: 718509
16 299 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бінокль нічного бачення Z9158 4K FHD HD 850нм (до 600м у темряві) MicroSD 64GB
Професійні окуляри нічного бачення Z9158 з 4K та повнокольоровим зором на відстані до 600м, тактичний ліхтарик, акумулятор 3500mAh & карта Micro SD 64GB - підходять для полювання, риболовлі, кемпінгу, виживання.
Відмінний подарунок для чоловіків любителів активного відпочинку, бінокль нічного бачення для полювання, необхідні аксесуари для кемпінгу, сучасний стильний дизайн, функціональна кнопкова панель.
Характеристики:
Тип нічного бачення: Інфрачервоний приціл нічного бачення
Тип сенсора: КМОП
Діапазон виявлення: 600 м
Діаметр об'єктива: 30 мм
Інфрачервоне випромінювання: 3 Вт
Розумний спектральний діапазон: 400-900 мкм
Мінімальне освітлення: 0,001люкс
Медіа сховище: Карта Micro SD 4-128 ГБ
Рівень водонепроникності: Не водонепроникний
Оптичне збільшення: 5X
Цифрове збільшення: 8X
Робоча Температура: -20~50℃
Роздільна здатність зображення: 3264*2448
Роздільна здатність відео: 2560*1440
Роздільна здатність дисплея: 640*480
Матеріал: АБС
Режим живлення: USB-зарядка
Напруга електроживлення: ≤36 В
Колір: Чорний
бездротова властивість: ніхто
Властивості батареї: Перезаряджувані батареї
Акумулятор: Литієва батарея серії 18650
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.77 кг |
| Вологозахист | Так |
| Висота | 78 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 30 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Максимальна робоча дальність | 600 м |
| Підсвічування | Так |
| Принцип роботи | Цифровий |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокуляр |
| Ширина | 136 мм |
- Ціна: 16 299 ₴









