-14%влевовправо
Рюкзак міський шкіряний через плече Fashion style 2019 (fs7932) Чорний
- В наявності
- Код: 707737
699 ₴
599 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський шкіряний через плече Fashion style 2019 (fs7932)
Шкіряна сумка рюкзак через плече Fashion style 2019 сподобається будь-якому стильному чоловікові. Це чудовий подарунок, який ще більше підкреслить статус і надасть солідності його власнику. Сумка має функціональну форму та стильний зовнішній вигляд, відповідає тенденціям цього року.
Характеристики:
Матеріал: PU-шкіра
Розмір: 28 x 18 x 6 см
Вага: 270 г.
Тип застібки: Блискавка
Рознімання під навушники, USB
Кількість відсіків: 2 відсіків на блискавці, 1 внутрішня кишеня
Кольори в наявності: чорний, темно-коричневий, світло-коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 270 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 28 см |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 6 см |
- Ціна: 599 ₴




