-12%влевовправо
Годинник чоловічий наручний спортивний Skmei 2226 Чорний
- В наявності
- Код: 718391
849 ₴
749 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий наручний спортивний Skmei 2226
Універсальний годинник Skmei 2226 — вибір для тих, хто цінує класику та строгість у кожній деталі. Модель підкреслює силу та рішучість власника, ідеально поєднується з будь-яким стилем одягу: від спортивного до тактичного.
Особливості:
Хронограф
Календар (дата та день тижня)
Таймер
12/24 годинний формат
Електропідсвічування екрану
Характеристики:
Розмір корпусу: 54×61.5 мм
Товщина: 19 мм
Довжина ремінця: 260 мм
Ширина ремінця: 27 мм
Вага: 74.8 г
Водонепроникність: 5 ATM
Комплект постачання:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
Кольори годинників у наявності: Чорний, Зелений, Синій, Хакі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 г |
| Довжина | 61.5 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Ширина ремінця | 27 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування стрілок, Підсвічування дисплея |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
- Ціна: 749 ₴








